Fikret Orman’dan flaş Vincent Aboubakar açıklaması - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman’dan flaş Vincent Aboubakar açıklaması

Fikret Orman Erdal Torunoğulları

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz sezon Siyah-beyazlı takımda kiralık olarak forma giyen ve bu sezonda kadroda tutulması düşünülen Vincent Aboubakar hakkında açıklamalar yaptı.

Beşiktaş’ın Schalke 04 takımı ile Çin’de oynayacağı özel maç öncesinde otelde düzenlenen basın toplantısında konuşan Başkan Fikret Orman, gazetecilerin ‘Beşiktaş’ta VincentAboubakar defteri kapandı mı?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Tabiki biz bir tane forvet hattına oyuncu alacağız. Futbolda bu iş kapandı böyle olmayacak tarzı laflar doğru değil. Kurumsal menfaatlerimize göre hamleler yapacağız. Vincent Aboubakar defteri kapandı diyemem. Pek de açık mı bilmiyorum. Gerçi pek de açık durmuyor. Yarın sabah tekrar açılabilir. Şu anda Kamerunlu oyuncu alernatiflerden bir tanesi” dedi.

Fikret Orman: Aboubakar birinci tercihimiz değil

Sezon başından beri Vincent Aboubakar’ı kadroda tutmayı hedeflediklerini birkez daha vurgulayan Beşiktaş Başkanı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Aboubakar alternatif bir isim olarak masamızda. Önceden olduğu gibi birinci tercimiz değil. Transfer sezonun bitmesine 50 gün kadar bir süremiz var. Kulübün şartlarına göre hareket edeceğiz. Transfer yapmak çok kolay ama şartlarımıza uygun oyuncu bakıyoruz. Bu süreç içinde tabiî ki zaman zaman tenkit edileceğiz. Ancak biz duruşumuzu bozmayacağız”

Son güne kadar bile bekleyebiliriz

Kulüp şartlarına ve bütçesine göre hareket ettikleri için forvet transferinde son güne kadar bile bekleyebileceklerini vurgulayan Başkan Orman, “Şartlar uygun olursa erken bir transfer olabilir. Eğer olmazsa son güne kadar bile bekleyebiliriz” diye  konuştu.

Aboubakar Porto ile idmanlara çıkmaya başladı

Siyah-beyazlı kulübün golcü oyuncu için yaptığı girişimlerin sonuçlanmamasının ardından Vincent Abobubakar, Porto Kulubü’ne geri dönerek çalışmalara başladı. Beşiktaş Kulübü de Kamerunlu golcünün kulüplerini ikna edemeyince alternatif isimlerle görüşmelerini yapıyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber