Video- Fikret Orman, Abdullah Avcı'nın sözleşme tarihini açıkladı! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Video- Fikret Orman, Abdullah Avcı’nın sözleşme tarihini açıkladı!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, daha önce prensip anlaşmasına vardıkları Abdullah Avcı ile her konuda anlaşıldığını ve resmi açıklamanın en kısa sürede yapılacağını söyledi. TRT Spor’da yayınlanan bir programda konuşan Başkan Orman, Avcı’nın transfer süreci, yeni sezondaki transfer politikaları hakkında konuştu.

Abdullah Avcı ile üç yıllık sözleşme imzalanacak ?

Avcı’nın Başakşehir ile yollarını ayırdıktan sonra masaya oturulduğunu kaydeden Başkan Orman, “Hocamız ile üç yıllık bir sözleşme imzalayacağız. Bu bizim görev süremizin sonuna kadar anlamı taşıyor. Resmi açıklama en kısa sürede gelecek. Bayramdan sonra imza töreni yapacağız. Yönetim kurulu toplantısında oy birliği ile karar verdiğimiz bir isimdi. Hoca bizimle parayı konuşmadı biz de Beşiktaş’ın standartları çerçevesinde bir kontrat önerdik” dedi.

Başkan Orman, Abdullah Avcı’nın kendi ekibi ile geleceğini ancak Beşiktaş’tan bir ekibin de o ekibe dahi olacağını vurguladı.

Başakşehir’en oyuncu alınacak mı?

Başarılı teknik adamın eski takımından bazı oyuncuları getireceğine yönelik iddialar konusunda Başkan Orman, “Hoca ile Başakşehir’den hiçbir oyuncunun ismini konuşmadık. Visca için şu anda bir ihtimal yok. Arda Turan konusunda da hocamızdan bir talep gelmedi. Böyle bir düşüncemiz de yok.”

Transfer politikaları hakkında da Başkan Orman, “Önceden UEFA ile yaptığımız anlaşmadan dolayı sıkıntılarımız vardı, şimdi o yok ama parasal sıkıntılarımız var. Geçen seneden oluşan bir omurgamız var ama istemediğimiz, benim de istemediğim oyuncularla yollar ayrılacak. Benim de istemediğim oyuncular var. Gidecek oyuncular var. Maddi olarak bazı sıkıntılarımız var ama en iyi kadroyu kurmaya çalışacağız.”

Fikret Orman: Gelecek sezon daha çok futbolun içinde olacağım

Geçen yıllarda futbolun fazla içinde olmadığını kaydeden Başkan Orman, “Bu sezon daha çok futbolun içinde yer alacağım. Biz son iki yılda şampiyonlukları ilk yarılara kaybettik. Gelecek sezona iyi başlayıp şampiyon olmak istiyoruz”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber